ANLIFT wynajem podnośników

      Multitel Pagliero

 

 

              Multitel Pagliero to firma posiadająca bardzo rozbudowany zakres produkcji urządzeń. Ich oferta obejmuje nie tylko urządzenia dźwigowe, ale także szereg wyspecjalizowanych maszyn fabrycznych. Z marką można się spotkać nawet w branży leśnej, wytwarzają np. wibracyjne maszyny do palowania itp. sprzęt. Specjalizują się także w produkcji podnośników, wind czy ruchomych platform. Firma wywodzi się z Włoch, a na terenie Polski możemy spotkać zaledwie kilkoro dystrybutorów tej marki, którzy zajmują się także serwisowaniem i naprawą urządzeń. 

             Multitel Pagliero posiada w swej szerokiej ofercie podnośniki koszowe, zamocowane na podwoziu samochodów. To urządzenia podobnej jakości jak te, powstałe w niemieckich fabrykach, dlatego podobnie cieszą się dużą popularności i dobrą opinią. Multitel Pagliero to firma istniejąca na rynku już kilkanaście lat, i przez cały czas swego istnienia zdążyła przekonać klientów o najwyższej precyzji i jakości produkcji.

             Być może tajemnica sukcesu tkwi w myśli technologicznej czy wciąż doskonalonych umiejętnościach inżynierów. Jedno jest pewne, Multitel Pagliero dotrzymuje kroku najlepszym, znanym na całym świecie producentom urządzeń dźwigowym. Poszerzanie sektora produkcji maszyn zapewni firmie niezachwianą pozycję na rynku.