ANLIFT wynajem podnośników

      Podnośnik elektryczny

 

 

              Podnośniki najczęściej kojarzą się nam z maszynami ciężkimi, takimi jak dźwigi oraz podnośniki koszowe zamontowane na samochodach dostawczych. Okazuje się jednak, że z masy takich urządzeń korzysta się w takich miejscach jak fabryki, sklepy, hale magazynowe, przychodnie, szpitale i wiele innych placówek. Posiadają bardzo wiele zalet, ułatwiają pracę, odciążając ludzkie mięśnie.

             Podnośnik elektryczny stosuje się do podnoszenia i przesuwania towarów, ładunków, słowem wszystkie, co odznacza się sporą wagą. Dzięki urządzeniom dźwigowym tego typu, podczas załadunku i rozładunku towarów mogą pracować nawet kobiety. Podnośnik elektryczny całkowicie zastępuje człowieka, najcięższy rodzaj pracy wykonując samodzielnie, dzięki elektrycznemu systemowi zasilania. Zbudowany jest teleskopowo, a aluminiowe profile wymagają częstej konserwacji. Podnośnik elektryczny jest przede wszystkim wytrzymały oraz łatwy w użyciu.

           Transport urządzenia nie powinien sprawiać większych problemów. Steruje się go za pomocą joysticka, co zapewnia niebywałą wręcz płynność sterowania. Podnośnik dostępny jest w kilku rozmiarach, a także różnej masie. Istnieje możliwość dostosowania podnośnika do innych urządzeń dźwigowych oraz wyboru szczegółowych parametrów.