ANLIFT wynajem podnośników

Podnośnik na białych kołach

 

 

              Podnośniki jak powszechnie wiadomo, to niemal niezastąpione urządzenia dźwigowe. Wiele prac na wysokościach by się po prostu nigdy bez nich nie odbyło. Sprzęt dźwigowy należy jednak do bardzo drogich, dlatego mniejsze zakłady mechaniczne lub przedsiębiorstwa nie mogą sobie na nie pozwolić. Istnieje na to sprawdzony i bardzo dobry sposób – to wynajem podnośników od poważnych i godnych zaufania firm. Dziś bardzo często się z tej możliwości korzysta. Urządzeń dźwigowych wyróżniamy całą masę.

             Oceniając własne potrzeby wybierzemy coś, co ułatwi nam pracę na wysokościach. Podnośnik na białych kołach został skonstruowany wyłącznie do prac wewnątrz budynków. Długość wysuwanego teleskopowego ramienia nie przekracza wówczas 14 metrów. Są to niezastąpione sprzęty do robót w kościołach, galeriach handlowych, stadionach, halach itp. Wypożycza się je zwykle do drobnych prac naprawczych lub konserwacyjnych. 

            Podnośnik na białych koła ma najczęściej konstrukcję nożycową, choć bywają także podnośniki koszowe. Poruszają się za pomocą energii elektrycznej, dzięki czemu można z nich bez problemu korzystać w każdym pomieszczeniu. Podnośnik na białych kołach może posiadać podest, z którego swobodnie wykonuje się każdy rodzaj pracy.