ANLIFT wynajem podnośników

      Podnośnik teleskopowy

 

 

              Podnośnik teleskopowy to urządzenie dźwigowe skonstruowane tak, by umożliwić komfortową pracę na wysokościach. Dzięki budowie teleskopowej wysięgnika możliwe są wszelkie prace wykonywane bocznie np. nad ogrodzeniami. Napęd podnośnika może być spalinowy i odbywać się za pomocą silnika diesel, lub elektryczny. Podnośnik teleskopowy jest bardzo często pojazdem samojezdnym.

              Porusza się za pomocą stabilnych czterech kół, lub gąsienicy. Podnośniki gąsienicowe najlepiej sprawdzają się na trudnych powierzchniach piaskowych, błotnych czy terenach podmokłych. Dostaną się wszędzie tam, gdzie nie dojedzie ciężki samochód dostawczy. Podnośnik teleskopowy niezwykle ułatwia pracę podczas wycinki drzew, mycia okien, malowania elewacji, odśnieżania, zbijania sopel itp.

              Dzięki ciągłemu udoskonalaniu technologii dzisiejsze urządzenia dźwigowe są bardzo nowoczesne i ekonomiczne. Znacznie różnią się komfortem pracy i wyposażeniem od tych, które użytkowano niegdyś. Inna jest przede wszystkim jakość wykorzystanych do produkcji surowców. Aluminium jest znacznie lżejsza niż stal, aczkolwiek dużo droższa, co wprost proporcjonalnie wpływa na cenę maszyn budowlanych. Podnośnik teleskopowy także należy do drogich sprzętów dźwigowych, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie jego wynajęcie.