ANLIFT wynajem podnośników

      Podnośnik teleskopowy wynajem

 

 

            Podnośnik teleskopowy wynajem to usługa świadczona przez profesjonalną firmę, od lat zajmującą się wypożyczaniem specjalistycznego sprzętu remontowo – budowlanego. Przedsiębiorstwo istnieje  już od dłuższego czasu, a zdobyte doświadczenie pozwoliło utrwalić stabilną pozycję na rynku tej branży. Podnośnik teleskopowy wynajem to tylko część oferty, która z dnia na dzień się rozszerza.

             Firma wynajmuje wszystkie rodzaje podnośników, poczynając od małych, lekkich maszyn przeznaczonych wyłącznie do użytku wewnątrz budynków, kończąc na masywnych podnośnikach stacjonarnych przeznaczonych do przeładunku towarów w górnictwie. Posiadamy dużą ilość urządzeń dźwigowych na kołach oraz gąsienicach, które umożliwiają swobodne poruszanie się po trudnym podłożu.

             Większość podnośników, jakie należą do naszego taboru to maszyny zamontowane na podwoziach samochodów ciężarowych i dostawczych. Wybór uzależniony jest wówczas od wymagań  klienta, co do długości ramienia wysięgnika lub gabarytów samego urządzenia. Podnośnik teleskopowy wynajem to najlepszej jakości maszyny, regularnie serwisowane. Urządzenia dźwigowe są często wymieniane, nasza firma chętnie inwestuje w nowe pojazdy o nowatorskich rozwiązaniach technicznych.