ANLIFT wynajem podnośników

      Podnośnik Wumag

 

 

              Podnośnik Wumag należy do często oferowanych maszyn na sprzedaż. To niemiecka, niezawodna marka, dlatego też najwięcej takich ofert znajdziemy właśnie w niemieckich serwisach aukcyjnych. Firmy wynajmujące ciężki sprzęt, które nie dysponują wystarczającym kapitałem, by każdorazowo wzbogacać swój tabor o nowe pojazdy, chętnie zakupują maszyny używane pochodzące z terytorium Niemiec.

              Niemiecka jakość i precyzja wykonania daje gwarancję bezusterkowości i wielu lat użytkowania na długo po opuszczeniu fabryki. Wszystko to sprawia, że ceny tych urządzeń wciąż nie należą do najtańszych i mocno nadwyrężają kieszeń inwestorów. Podnośnik Wumag to pojazd przytwierdzony do podwozia samochodu ciężarowego, masywny i stabilny, wyposażony w kosz. Długość ramienia wysięgnika uzależniona jest od modelu.

              Dokładnie precyzując cel zakupu, nabędziemy sprzęt spełniający wszelkie nasze oczekiwania. Podnośnik Wumag używany jest do prac wysokościowych, do których należą roboty porządkowe, jak wycinka drzew, mycie okien, wieszanie reklamowych banerów czy prac bardziej wyspecjalizowanych jak konserwacja elewacji, malowanie i bardziej zaawansowane prace budowlane. Podnośnik Wumag należy do jednych z najbardziej poszukiwanych maszyn dźwigowych.