ANLIFT wynajem podnośników

      Ruthmann

 

 

              Nie bez przyczyn zwykło się mówić, że niemieckie produkty odznaczają się wysoką jakością i są niemal nieporównywalne do innych marek. Ruthmann zdaje się to potwierdzać. Firma zajmuje się produkcją ciężkiego sprzętu niezbędnego do prac remontowo – budowlanych. Wtajemniczonym, Ruthmann kojarzy się przede wszystkim z podnośnikami koszowymi. To urządzenia, których konstrukcja opiera się na wysuwanym, przegubowo – teleskopowym ramieniu, wykonanym z aluminium lub pokrewnych surowców.

             Na końcu ramienia umieszczony jest kosz, mogący pomieścić najczęściej od 2- 3 osób, w zależności od przeznaczenia podnośnika, jego gabarytów i masy. Ruthmann słynie z masywnych i całkowicie bezusterkowych urządzeń. Klienci, którzy już raz mieli możliwość skorzystania z pojazdów tej niemieckiej marki, chętnie zrobią to ponownie. Firma produkuje przede wszystkim podnośniki, które montowane są na przyczepie samochodu dostawczego.

              Podnośniki stacjonarne, platformowe, gąsienicowe nie należą do obrębu ich specjalizacji. Ruthmann to zaufana i profesjonalna firma, która nie musi dbać o konkurencyjność cen swych maszyn, ponieważ klienci doceniają przede wszystkim jakość, jaką podnośniki koszowe im gwarantują. Z marką Ruthmann spotkamy się niemal w każdej wypożyczalni ciężkiego sprzętu.