ANLIFT wynajem podnośników

      Teupen LEO

 

 

              Teupen LEO to przodująca marka na rynku podnośników i urządzeń dźwigowych. Od lat produkują sprzęt charakteryzujący się konkurencyjną ceną i bardzo wysoką jakością. Nasza wypożyczalnia maszyn dźwigowych regularnie zakupuje urządzenia marki Teupen LEO i nigdy nie zawiodła się na ich jakości. Staramy się dbać o naszych klientów, którzy doceniając bezusterkowość maszyn oraz łatwość obsługi wciąż do nas wracają.

              Ważne są także ciekawe rozwiązania techniczne, bo tylko one są a w stanie zapewnić pracownikom oczekiwany komfort. Teupen Leo spełnia wszystkie te wymagania, dlatego chętnie podejmujemy z nimi współpracę. Naszym najnowszym nabytkiem jest zwrotny i niewielkich gabarytów podnośnik gąsienicowy, który należy do pojazdów samojezdnych napędzanych za pomocą silnika diesel.

              Podnośnik Teupen LEO którego podstawą konstrukcji jest aluminiowe, wysuwane ramię doskonale sprawdza się podczas prac budowlano- remontowych na trudno dostępnych terenach, piaszczystych, błotnych czy podmokłych. Podnośnik wyposażony jest w kosz, mieszczący wewnątrz dwie osoby. Sterowanie odbywa się z wysokości kosza i nie należy do trudnych czy skomplikowanych zadań. Polecamy podnośniki stacjonarne i samojezdne marki Teupen LEO, ponieważ są bezpieczne i bezusterkowe.