ANLIFT wynajem podnośników

      Wąski podnośnik

 

 

              Szeroka gama różnorodnych podnośników może przyprawić o zawrót głowy. Wystarczy tylko dokładnie określić parametry i potrzeby, a wynajem odpowiedniego sprzętu jest w zasięgu naszych rąk. Powszechnie wiadomo, że podnośniki niebywale ułatwiają naszą pracę. Podnośniki stacjonarne  unoszą przedmioty i przemieszczają je na dowolnie wybrane przez nas miejsce. Dźwigowe urządzenia koszowe zapewniają nam dostęp do wysoko usytuowanych przedmiotów.

              Umożliwiają wymianę żarówek w latarniach miejskich, pomagają w usuwaniu szkód linii wysokiego napięcia, a nawet ułatwiają prace porządkowe jak ścinka drzew czy zwyczajne mycie okien oszklonych budynków biurowych. Mimo szerokiej różnorodności podnośników, niektóre z nich są po prostu zbyt duże, aby mogły dostać się w miejsca, w których będą potrzebne. Wąski podnośnik jest wówczas najlepszym rozwiązaniem.

              Istnieją urządzenia, które dzięki niewielkiemu rozstawowi kół zmieszczą się np. w każdą uliczkę. Ma to szczególnie duże znaczenie w ratownictwie, dlatego wąski podnośnik jest pojazdem bardzo pożądanym w takich służbach, jak straż pożarna. Pożarem może być dotknięty budynek, który znajduje się w niewielkim przejściu, lub uliczce, a wąski podnośnik bez problemu się tam dostanie.