ANLIFT wynajem podnośników

Zwyżka 70 m

 

 

              Zwyżka 70m to podnośnik o wyjątkowo długim przegubowo – teleskopowym wysięgniku, sięgającym 70 metrów. To podnośnik o dużej masie, wymagający mocowania na masywnym samochodzie ciężarowym. Zwyżka 70m to stabilna konstrukcja, która posiada duże możliwości udźwigu. Znajdujący się na samym końcu teleskopowego ramienia kosz mieści w sobie nawet kilka osób, którzy poruszają się w nim bez skrępowania.

             Zwyżka 70m używana jest podczas prac na dużych wysokościach, przy renowacji wielopiętrowych budynków, malowaniu elewacji czy odśnieżaniu dachów. Spotyka się także zwyżki o własnym napędzie spalinowym lub elektrycznym, będące samojezdnymi pojazdami. Podnośniki terenowe także cieszą się dużą popularnością, ponieważ mają zdolność poruszania po trudnych nawierzchniach, gdzie ciężkie samochody dostawcze o dużych gabarytach mają znacznie utrudnione możliwości przemieszczania.

            Zwyżka 70m może być także wyposażona w system gąsienic ułatwiających pracę na terenach podmokłych, wydmowych, piaskowych czy  błotnych. Podnośniki o tak dużych rozmiarach ramienia wynajmuje się w kategoriach specjalistycznego sprzętu dźwigowego, wykorzystywanego do fachowych prac remontowo – budowlanych. Obsługa takich maszyn wymaga odpowiednich umiejętności.