ANLIFT wynajem podnośników

Zwyżka na białych kołach

 

 

              Zwyżka to popularnie zwane urządzenie dźwigowe. Główne jej zastosowanie to podnoszenie i przemieszczanie towarów w obrębie określonego miejsca. Zwyżka na białych kołach używana jest zwykle do prac wysokościowych, które odbywają się wewnątrz budynków lub pomieszczeń o dużych gabarytach. Czasem zwykła wymiana żarówki wymaga zastosowania podnośnika. Jest tak najczęściej w budynkach o bardzo wysokich sklepieniach jak np. kościoły.

              Rozstawianie rusztowania byłoby zbyt czasochłonne i za drogie. Zwyżka na białych kołach znajduje się w ofercie dobrych, godnych zaufania wypożyczalni sprzętów. Koszta wynajmu nie są duże, więc nagminnie korzysta się z tego typu usług. Wyróżnia się m.in. podnośniki, których konstrukcja wyglądem przypomina nożyce – powszechnie zwane nożycówki. Zwyżka na białych kołach porusza się za pomocą napędu elektrycznego.

             Korzysta się z niej wewnątrz pomieszczeń, dlatego napęd spalinowy nie byłby dobrym rozwiązaniem. Wyposażona jest w białe koła, aby nie zabrudzić ani nie uszkodzić powierzchni, po której się porusza. Zwyżka na białych kołach to urządzenie stosunkowo lekkie, dlatego też nie odkształci delikatnych posadzek, jakie spotykamy w kościołach lub galeriach handlowych.