ANLIFT wynajem podnośników

      Zwyżka teupen

 

              Zwyżka teupen, należy do wysokiej jakości urządzeń dźwigowych. Została wyprodukowana przez firmę, która zajmuje się konstruowaniem sprzętu dźwigowego. Bezusterkowe urządzenia wymagają zaangażowania i  fachowej wiedzy inżynierskiej, a nade wszystko lata doświadczeń. Zwyżka teupen jest lekkim i stabilnym podnośnikiem o masywnym, wyciąganym ramieniu, do którego można zamontować kosz mieszczący nawet kilka osób.

             Zwyżka teupen jest urządzeniem stacjonarnym, którą umieszcza się na podłożu dzięki kilku wysuwanym nogom. Konstrukcja przypomina pająka, stąd jego potoczna nazwa zwyżka teupen pająk. Podnośnik jest zasilany elektrycznie lub spalinowo, a po złożeniu posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu bardzo łatwo go transportować. Istnieją ponadto podnośniki montowane na samochodach osobowych, lub urządzenie dźwigowe, których głównym elementem jest platforma.

             Podesty ruchome przeznaczone są do przeładunku towarów w salach magazynowych i halach fabrycznych. Zwyżka teupen używana jest głównie do mniejszych prac porządkowych czy konserwatorskich, niewielkich rozmiarów urządzenie, dzięki łatwości obsługi stanowi jeden z najczęściej wynajmowanych sprzętów dźwigowych, rekomendowanych przez wielu zadowolonych klientów.