ANLIFT wynajem podnośników

      Podnośniki teleskopowe

 

 

              Podnośniki teleskopowe wzięły swą nazwę od wysuwanego ramienia, który stanowi podstawę ich konstrukcji. To dzięki niemu możliwa jest praca na dużych wysokościach. Za pomocą budowy teleskopowej wysięgnika możliwa jest praca boczna np. nad rowem. Wiele robót nie zostałoby wykonanych gdyby ramię wysuwało się wyłącznie do góry po linii prostej.Podnośniki teleskopowe posiadając kilka opcji sterowania.

              Można je obsługiwać z pojazdu, ale także bezpośrednio z kosza, co znacznie ułatwi pracę. Daje także możliwość wykonywania robót samodzielnie lub w bardzo ograniczonym zespole. Podnośniki teleskopowe charakteryzują się różnymi parametrami. Rozróżniamy dwie wartości bezpośrednio związane z budową wysięgnika, a mianowicie podaje się maksymalną wysokość roboczą np. do 14 metrów oraz tzw wysięg boczny, zwykle mniejszą wartość.

             Wypożyczając urządzenie trzeba to wziąć pod uwagę. Dlatego dobrze jest dokładnie sprecyzować cel prac, jaką mamy wykonać, a profesjonalna obsługa wypożyczalni doradzi, jakiego rodzaju pojazd dźwigowy jest nam niezbędny. Podnośniki teleskopowe mogą być ponadto wyposażone w pompę elektryczną umożliwiającą pracę wewnątrz budynków, takich jak hale targowe, galerie handlowe, magazyny i fabryki.