ANLIFT wynajem podnośników

      Wąska nożycówka

 

 

              Wąska nożycówka wyglądem przypomina nożyce, stąd jej nazwa. Nie różni się znacznie od innych podnośników nożycowych. Posiada jednak dużo węższy rozstaw kół, dzięki czemu jest zwrotna i można ją używać niemal w każdym miejscu, nawet gdy mamy ograniczoną przestrzeń. Wykorzystuje się ją zatem do prac wysokościowych wewnątrz budynków, w kościołach i galeriach handlowych.

             Wąska nożycówka nie jest urządzeniem trudnym w obsłudze, aczkolwiek wynajmujący ją klienci często nie posiadają wszelkich niezbędnych certyfikatów upoważniających do kierowania takimi pojazdami. Wypożyczalnie przygotowały się także na taką ewentualność i oferują pełną obsługę doświadczonych operatorów. Zakup podnośnika to zwykle kolosalnie duże kwoty, dlatego też firmy zajmujące się wynajmem sprzętów dźwigowych nie narzekają na brak zainteresowania.

             To także bardzo bezpieczne i komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie martwimy się o kosztowną konserwację pojazdów typu wąska nożycówka, czy ubezpieczenie. To, co jest niewątpliwym plusem, to fakt, że dokładnie określając nasze potrzeby, wynajmiemy pojazd, który dzięki znakomitemu dopasowaniu parametrów, będzie odpowiadał naszym, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Podstawą jest zawsze zadowolenie klienta.